قفل هوشمند

اشتراک :

قفل هوشمند را میتوان یکی از تجهیزات خانه هوشمند دانست و بی شک یکی از ابزارهای کاربردی در خانه های پیشرفته و هوشمند است. این محصول با داشتن ویژگی های مختلف، امکان کنترل از راه دور را نیز دارد و برای مواقعی که کلید همراه شما یا خانواده شما نیست می تواند بسیار مناسب باشد. این ابزار با داشتن طراحی و فناوری هوشمند خود، میتواند در مقابل نفوذ و دزدان بسیار مقاوم تر از قفل های معمولی باشد، زیرا امکان شکستن آنها وجود ندارد و در صورت خرابی در این نوع قفل نیز، امکان باز کردن ساده آن وجود ندارد. این قفل ها در دو مدل لمسی به همراه حسگر اثر انگشت و کنترل از راه دور در فروشگاه اینترنتی تکتور موجود است.

انواع مدل های قفل هوشمند

قفل دیجیتال هوشمند، مانند قفل های معمولی عمل میکند، اما برای باز کردن آن نیازمند استفاده از کلید نیستید، بلکه می توانید با استفاده از رمز عبور یا حسگر اثر انگشت، قفل خود را باز کنید. این محصول بسیار حرفه‌ای بوده و امکان ایجاد آلارم در هنگام نفوذ افراد غیر مجاز نیز دارد و می تواند امنیت خانه یا محیط کار شما چند برابر کند. قفلهای هوشمند قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارند، یعنی با استفاده از اینترنت می توان آنها را از طریق کنترل از راه دور باز کرده یا وضعیت آن را بررسی کرد. حتی در برخی از مدل‌ های جدید موجود در بازار امکان ایجاد ارتباط بین قفل های هوشمند و دزدگیر نیز وجود دارد که باعث امنیت بیشتر یک محیط خواهد شد. شرکت های بسیاری در حال تولید قفل هوشمند هستند، اما اکثر این شرکت ها محصولات خود را در دو دسته، قفل هوشمند اثر انگشتی و قفل هوشمند بلوتوث به بازار عرضه کرده اند.

  • قفل هوشمند اثر انگشتی

این محصول یکی از متداول ترین قفل های هوشمند موجود در بازار است. با وجود سیستم اثر انگشت، امکان ثبت و تنظیم اثر انگشت خود از طریق اپ یا به صورت سخت افزاری در این نوع قفل ها موجود است. شما میتوانید با معرفی 10 انگشت نیاز خود به کلید را از بین ببرید و بدون نگرانی از گم شدن کلید خود به آسانی خانه را ترک کنید. این قفل ها با برق کار می کنند و برخی از آنها نیز دارای باتری داخلی بسیار مقاوم هستند.

  • قفل هوشمند بلوتوث

یکی از محبوب ترین قفل های هوشمند که امکان کنترل ورود و خروج را با استفاده از یک برنامه به کاربران خود میدهد، نوع پیشرفته این نوع قفل ها می باشد. این محصول نیز همانند مدل های اثر انگشت، امکان باز شدن با اثر انگشت و رمز را دارا هستند و در مقابل نفوذ و جریان برق بسیار مقاوم‌اند. در بسیاری از موارد این قفل ها را می توان به دلیل طراحی حرفه‌ای در انبارها، خانه ها یا مکان هایی که نیاز به تامین امنیت دارند مورد استفاده قرار داد.

خرید قفل دیجیتال اثر انگشتی

با خرید قفل دیجیتالی اثر انگشتی این امکان وجود دارد که بدون نگرانی عبور و مرور خانه خود را زیر نظر داشته باشید. همچنین این قفل ها به دلیل ساختار خاص خود، امکان نفوذ را کاهش می دهند و در مقابل دزدان بسیار ایمن هستند. شرکت تکتور با داشتن سابقه بسیار طولانی در زمینه فروش قفل هوشمند، امکان خرید اینترنتی قفل هوشمند اصل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با خرید قفل هوشمند امکانات جدیدی را برای امنیت خانه های خود دریافت خواهید کرد که می تواند باعث کنترل بهتر محیط خانه شود.

برندهای قفل هوشمند موجود در تکتور

شرکت تکتور، هر ساله در تلاش است تا سبد خود را کامل کند. این شرکت با همکاری بهترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده قفل هوشمند در حال همکاری است. شرکت هایی چون یوکی پلاس، اس لاک و کوکگ تنها برخی از برندهایی است که این شرکت در حال تامین محصولات آنها در ایران می باشد. این نوع قفل ها بسیار مقاوم است و می توانند از طریق کنترل از راه دور یا با استفاده از حسگر اثر انگشت کنترل شوند.

قیمت قفل دیجیتال هوشمند

براساس برندها و شرکتها و حتی امکانات یک قفل هوشمند دارد، قیمت این محصولات متفاوت است. قفل هوشمند می تواند با وجود امکانات و سنسورهای گوناگون، امکان مدیریت بهتر درب خانه را برای شما فراهم کند. در برخی از مدل های جدید این محصول، حتی دوربین مداربسته نیز وجود دارد که امکان بررسی فردی که از قفل استفاده می کند، به واسطه آن ممکن شده است. هر قفل بسته به نوع شرکت سازنده و استانداردهای طراحی خود قیمت گذاری می شود.

گارانتی فروش قفل دیجیتال و الکترونیکی هوشمند

یکی از مهم ترین ویژگی های یک قفل هوشمند، وجود گارانتی و تضمین اصالت کالا است. بسیاری از شرکت ها در حال تولید این نوع محصولات هستند و به منظور داشتن یک قفل ایمن حتما باید اصالت کالای مورد نظر بررسی شود. شرکتهای معتبری که در این حوزه فعالیت می کنند باید در کنار اصالت کالا، گارانتی مناسبی نیز برای محصولات خود ارائه دهند، تا در صورت بروز مشکل، بتوانند به سرعت محصولات خود را تعمیر یا مشکلات آن را رفع کنند.

ارتباط با کارشناس فروش