جاروبرقی هوشمند

اشتراک :

قابلیت و امکانات جاروبرقی هوشمند

در دنیای پیشرفته امروزی افراد به علت مشغله کاری زیاد و با توجه به این که زمان طولانی را خارج از منزل سپری می‌کنند، کنترل زمان و برنامه‌ریزی برای رسیدگی به امور منزل از معضلات جدی آن‌ها به شمار می‌آید. اگر شما هم از این دسته از افراد پرمشغله هستید، خبر خوبی برایتان داریم! 
همانطور که می‌دانید با پیشرفت سریع تکنولوژی و ظهور محصولات و تجهیزات هوشمندسازی خانه، می‌توانید تمامی امور مرتبط به منزل خود را به موقع انجام داده و از وقت آزاد خود در خانه با خیالی راحت و آسوده برای استراحت و تفریح استفاده کنید. 
جاروبرقی رباتیک هوشمند هم از آن دسته لوازم خانگی پرکاربرد در منزل است.  تفاوت جاروبرقی هوشمند با جاروبرقی‌های معمولی، داشتن باتری و بدون سیم بودن آن است. ظرفیت باتری آنها معمولاً بین 4500 تا 6800 میلی آمپر است که می‌تواند به مدت زمان 160 الی 180 دقیقه به طور مداوم کار کند. مدت زمان شارژ آنها نیز بین 3 تا 5 ساعت است.

چرا به این جاروبرقی، جاروبرقی هوشمند یا رباتی گفته می‌شود؟!
دلیل اصلی این نامگذاری کنترل از راه دور این جاروبرقی‌ها است. شما می‌توانید به راحتی نرم افزار این وسیله را بر روی موبایل هوشمندتان نصب کرده و با استفاده از نرم افزار آن، جاروبرقی را کنترل کنید. و یا حتی می‌توانید یک برنامه زمانی و محدوده خاص را برای آن مشخص کنید تا هر نقطه‌ای که مد نظر شما هست را تمیز کند.

مزایای جاروبرقی رباتیک نسبت به جاروبرقی‌های معمولی

یکی از امکانات ویژه این جاروبرقی رباتیک هوشمند داشتن تعداد زیاد فرچه است . اگرچه این جاروبرقی به شکل دایره است ولی توانایی دسترسی به نقاط سخت و دور از دسترس را به وسیله فرچه‌هایی که برای همین موضوع طراحی شده است دارد. می‌توانید به راحتی با مکش قوی و فرچه‌های مناسب هر نقطه کوری از منزل‌تان را تمیز کنید.
یکی از معضلات اصلی جاروبرقی‌های معمولی صدای زیاد آن است که البته تا حدی این میزان صدا نسبت به گذشته کمتر شده است. اما در جاروبرقی رباتیک هوشمند میزان صدا به کمترین حد خود بین 50 تا 60 دسی بل رسیده است.
البته قدرت مکش هم یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در جاروبرقی، است تا رضایت مخاطب را جلب کند که شرکت‌های سازنده جاروبرقی‌های هوشمند توانسته‌اند قدرت موتور را تا 2200 پاسکال طراحی کنند. 
این میزان قدرت مکش یعنی هر پاسکال فشار ناشی از نیروی یک نیوتون بر سطحی با مساحت 1 متر مربع که نکته‌ای قابل توجه در جاروبرقی‌های هوشمند رباتیک است.
به هیچ عنوان نگران آسیب دیدن جاروبرقی رباتیک هوشمند نباشید، بدلیل اینکه سنسورهای طراحی شده در این جاروبرقی‌ها قابلیت تشخیص ارتفاع را دارند. به این صورت که اگر در حال تمیز کردن در ارتفاع باشند به زمین پرتاب نمی‌شوند یا هنگامی که با موانعی مانند پله، میز، صندلی و ... برخورد کنند مجدداً برگشته و به مسیر ادامه می‌دهند .در بعضی از جاروبرقی‌های هوشمند، دیوار مجازی به صورت یک نوار طراحی شده که به وسیله آن نوار شما می‌توانید محلی که نیاز به تمیز شدن ندارید را با آن محدود کنید. حتی در جاروبرقی‌های هوشمند پیشرفته‌تر شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن در موبایلتان محدوده مشخصی را برای تمیز کردن تعیین و خط کشی کنید. 


نحوه سفارش و خرید جارو برقی هوشمند  و خدمات پس از فروش

برای خرید جاروبرقی رباتیک هوشمند می‌توانید از فروشگاه اینترنتی تکتور اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی تکتور با 18 ماه خدمات پس از فروش محصولات خود را از لحاظ کیفیت تضمین می‌کند

خرید عمده و تکی جاروبرقی رباتیک از فروشگاه اینترنتی تکتور

یکی از برندهای مطرح دنیا در زمینه جاروبرقی هوشمند یوفی است که جزو زیر مجموعه‌های برند انکر به حساب می‌آید. اما باید توجه داشت برندهای دیگری در زمینه جاروبرقی رباتیک از جمله جاروبرقی رباتی شیائومی ( Xiaomi ) و جاروبرقی رباتیک فکر (Fakir) نیز با این برند به رقابت می‌پردازند. برند یوفی تمام تلاش خود را کرده تا محصولی یکتا با بدنه‌ای شیشه‌ای و پلاستیک سخت ارائه دهد که تمامی سنسورها و فاکتورهای مد نظر از جمله قیمت جاروبرقی رباتیک را داشته باشد.
 

ارتباط با کارشناس فروش