ایرفون و هندزفری

اشتراک :

انواع هندزفری و ایرفون

ایرفون ها به اسم های متفاوتی همچون ایرپاد، ایرباد، ایرفون و .. شناخته می شوند. به صورت کلی تمامی شاخه هدفون و هدست و هندزفری به سه شاخه کلی تقسیم می شوند.

  • هندزفری این ایر

هدفون های این ایر ، هدفون هایی هستند که داخل گوش قرار می گیرند که به اصطلاح ایرفون هم گفته می شود.این نوع از هدفون ها فاصله ی نزدیکی با پرده گوش انسان دارند که می تواند صدا را با کیفیت مطلوب تری انتقال دهد اما باید توجه کرد که صدای مطلوب و با کیفیت دریافت می کنید، که اگر این چنین نباشد می تواند آسیب خطرناکی به پرده گوش وارد نماید و باعث سردرد های طولانی مدت گردد.

مهمترین نکته در هدفون های ایرفون، پوشش نرم آن می باشد که داخل گوش قرار می گیرد که باید دارای سایزهای مختلف متناسب برای کانال داخلی گوش هر شخص باشد. در صورتی که هدفون های به اصطلاح ایرفون به صورت فیکس داخل گوش قرار بگیرد این امکان را به شما می دهد که دیگر هیچ صدایی از محیط بیرون دریافت نخواهید کرد و به راحتی  و با صدایی با کیفیت به موسیقی خود گوش دهید. نقطه قوت این هدفون ها جابه جایی راحت آن و عایق بندی صدا با توجه به قرار گیری در لاله ی گوش می باشد.

  • هندزفری آن ایر

هدفون های آن ایر هدفون هایی هستند که روی گوش قرار می گیرند و بصورت کامل دور گوش را پوشش نمی دهند گفته می شود که می توان گفت روی لاله گوش قرار می گیرند . این دسته از هدفون ها صدا را مستقیم به کانال گوش ارسال می کنند و همچنین صدای محیط را به صورت کامل نمی توانند بسته نگه دارند و از طرف دیگر کمی هم صدا را به بیرون انتقال می دهند که انتخاب هدفون ها بستگی به کاربرد و سلیقه اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد.

  • هندزفری آور ایر

هدفون های آور ایر هدفون هایی هستند که دور گوش را کاملاً پوشش می دهند، این نوع هدفون ها دارای سایز متناسبی می باشند که به راحتی می توانند تمام لاله ی گوش را احاطه کنند و دور آن قرار بگیرند، این دسته از هدفون ها به صورت حرفه ای طراحی شده که افراد خاص مثل دیجی ها، نوازنده ها و گویندگان می توانند از این دسته از هدفون ها استفاده کنند. با توجه به قدرت درایو در این هدفون ها و فاصله دور نسبت به پرده ی گوش باعث شده صدای بهتر و مطلوب تری را دریافت کرده و لذت بهتری از موسیقی و حس آن ببرید.

علاوه بر مدل های فوق میتوان هدزفری ها را براساس شکل ظاهری نیز دسته بندی کرد. مثلا هندزفری حلزونی را میتوان هندزفری با طراحی خاص، متفاوت و کارآمد دانست. این مدل هندزفری ها نیز در سایت تکتور به فروش میرسند. 

انواع هندزفری بر اساس عملکرد

  • هندزفری مناسب تماس 

تقریباً تمام هندزفری های موجود در بازار قابلیت برقراری تماس را دارا می باشند.حال نکته مهم در انتخاب هندزفری جهت مکالمه چه فاکتورهایی را شامل می شود.ما در نظر داریم چند نکته مهم را در ذیل به آن اشاره کنیم.

  1. طراحی مناسب برای گوش، نکته بسایر مهم برای یک برقراری تماس را شامل می شود.
  2. صدای رسا جهت انتقال صدا به مخاطب هم می تواند نکته مهم وقابل توجه باشد که فاکتورهای آن باید با استاندارد های جهانی مطابقت داشته باشد. صدای رسا با تکنولوژی مانند cvc اترابط مستقیم دارد. این تکنولوژی بر روی میکروفون ایرفون یا هندزفری به کار برده می شود که بعاث حذف نویز محیط و جدا سازی آن از صدای فرد است و باعث می شود تنها صدای مکامله به گوش هر دو طرف برسد. در حال حاضر تکنولوژی CVC 8.0 جدیدترین نوع تکنولوژی است.
  3. نسخه بلوتوث مهم ترین اتصال بین تلفن همراه و هندزفری می باشد که در حال حاضر بلوتوث با نسخه 5.1 که به روزترین ورژن می باشد، ارائه شده است.
  • هندزفری مناسب گوش دادن به موسیقی

از هندزفری و ایرفون ها به جز استفاده برای مکالمه برای گوش دادن به موسیقی نیز استفاده می شود. موسیقی از تکنولوژی های خاص خود بهره می برد و در مورد ایرفون ها و هندزفری ها این تکنولوژی شامل hi-fI و تکنولوژی َANC می شود. در تکنولوژی HIFI صدایی واقعی و طبیعی به گوش شما میرسد و هندزفری ها و هدفون هایی که دارای این تکنولوژی هستند حرفه ای تلقی می شوند و تکنولوژی ANC که معمولا با یک دکمه نشان داده می شود برای حذف سر و صدای محیط هنگام گوش دادن به موسیقی در محیط های شلوغ همانند مترو و .. است.

قیمت هندزفری و ایرفون بلوتوثی و بی سیم

به صورت کلی نمی توان قیمت دقیقی برای رنج هندزفری و ایرفون در نظر گرفت اما هرچه تکنولوژی به کار رفته در هندزفری و ایرفون بالاتر باشد و نسخه های به روز تری را شامل شود این قیمت بالاتر می رود.

خرید هندزفری بی سیم و بلوتوثی از تکتور

فروشگاه اینترنتی تکتور با برنامه ریزی دقیق و منظم توانسته در شرایط سخت کنونی کشور بدلیل اپیدمی شدن بیماری کرونا و مشغله فراوان مردم و ترافیک های سنگین شهری بهترین خدمات ارسال هندزفری های با کیفیت و ایده آل را بصورت آنلاین بدست مشتریان محترم برسانیم.

از جمله مزایای خرید هندزفری بصورت آنلاین مدیریت زمان مشتریان می باشد که از اصالت سلامت فیزیکی کالا برخوردار خواهند بود. خرید آنلاین هندزفری در فروشگاه اینترنتی تکتور اطمینان در برند و اصل بودن هندزفری را به مشتریان محترم می دهد. هندزفری های شرکت تکتور در مدل ها و تنوع های زیادی برخوردار می باشند که نسبت به نوع جنسیت و سن به مشتریان محترم ارائه می شوند. ما در فروشگاه تکتور فروش و پخش عمده هندزفری و هدفون را با قیمت های استثنایی برای مشتریانی که خواهان خرید این محصولات به صورت عمده هستند فراهم کرده ایم. 

ارتباط با کارشناس فروش