هدفون بچه گانه

اشتراک :

خرید هدفون بچگانه

هدفون های بچگانه یا کودکان دارای یک وظیفه بسیار مهم و اساسی هستند که از شنوایی کودکان محافظت نمایند، حال با توجه به این موضوع بسیار مهم که ممکن است استفاده ازهدفون های بی کیفیت و بدون نام و غیر اصل کودکان را در معرض خطر قراردهد باید پدرها و مادران جهت انتخاب هدفون برای فرزندان خود به توصیه های سازمان بهداشت جهانی توجه نمایند.

استفاده از هدفون برای کودکان نباید با صدای بیشتراز 85 دسی بل و هر بار بیش از 60 دقیقه باشد.

ایده آل ترین سن استفاده از هدفون با سیم برای کودکان در سنین سه سالگی الی نه سالگی می باشد که مهم ترین مسئله جهت انتخاب هدفون برای کودکان با سیم و بدون سیم بودن آن است.

تفاوت هدفون بچهگانه با دیگر هدفون ها

با پیشرفت تکنولوژی کودکان نیز خواهان استفاده از وسایل بزرگ سالان مانند هدفون شده اند. اما چرا هدفون کودکان با هدفون بزرگ سالان متفاوت است؟

هدفون های کودکان با توجه به ویروس کرونا و حضور کودکان در کلاسهای تحصیلی بصورت مجازی، لزوم استفاده ازهدفون های کودکان فراگیرشده است که خانواده ها باید توجه داشته باشند از هدفون های دارای ایمنی بالا، استاندارد و مخصوص کودکان برای فرزندان خود تهیه نمایند.

اولین و مهمترین تفاوت مهم یک هدفون بچگانه بلوتوث دار یا سیم دار برای کودکان ایمن بودن آن از لحاظ سلامتی برای مغز کودکان می باشد، بدین دلیل برای کودکان زیر 9 سال حتماً از هدفون های سیم دار بدون بلوتوث استفاده نمایید.

تفاوت دیگرهدفون های بچه گانه این است که به گونه ای طراحی گردیده اند که صدای خروجی کمتر و استانداری نسبت به هدفون های بزرگسالان دارند.

ویژگی دیگر پایین بودن وزن آن درجهت استفاده کودکان و حمل راحت توسط کودک، صدای شفاف با استاندارد 85 دسی بل، شارژدهی مناسب، رنگ بندی جذاب و رقص نورمیباشد.

هدفون های کودکان این امکان را به فرزند شما می دهند که با صدایی واضح و ایمن به تمامی دروس معلم خود گوش فرادهد و یا در اوقات فراقت خود از صدای موسیقی و بازی های خود لذت کافی را ببرند.

انواع هدفون مناسب کودک

هدفون های بلوتوث بی سیم مثل یک اجاق مایکروفر از سطوح قدرت بسیار زیادی استفاده می کنند ولی مسئله سطح قدرت نمی باشد، میزان متغیر میدان الکترومغناطیسی و پالس های آسیب زیست محیطی را ایجاد می کند، بنابراین تششع بلوتوث بسیار مضر وخطرناک می باشد.

هدفون های بلوتوث برای کودکان زیر نه سال بسیار خطرناک می باشد، بدلیل اینکه در فاصله چند سانتی متری مغز قرارمی گیرد و همچنین بدلیل همزمانی استفاده با تلفن همراه کودک در معرض تابش دوگانه ی امواج قرار می گیرد.

برای کودکان بالای 9 سال با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ظهور برندهای معتبرشرکت تکتور برندهای هدفون آی کلیور (iClever)  و بادی فونز (Buddyphones) که دارای استانداردهای جهانی میباشد و برای سلامتی کودکان مضر نمیباشد پیشنهاد میشود.

طراحی متفاوت هدفون های مناسب کودک

با توجه به موارد توضیح داده شده کارخانه های بزرگ با برند های معتبر هدفون هایی متفاوت مناسب کودکان تولید کردند و برای جذابیت کودکان در دو جنسیت هدفون دخترانه و پسرانه طراحی و ازائه شده است.

قیمت هدفون بچه گانه

هدفون های بچگانه قیمت پایین تری نسبت به هدفون های بزرگ سالان دارند و با توجه به شکل ظاهری و جنس بدنه قیمت های متنوعی دارند.

خرید هدفون بچه گانه از فروشگاه اینترنتی تکتور

فروشگاه اینترنتی تکتور استفاده ازهدفون های ایمن و مناسبی را با رنگ بندی جذاب در مدلهای متنوع در رده های سنی متفاوت، به شما پیشنهاد می دهد. همچنین عزیزانی که قصد خرید عمده این محصول را دارند میتوانند شرایط فروش عمده هدفون و هدست ما را در صفحه مربوطه به آن در سایت مطالعه کنند. 

ارتباط با کارشناس فروش